Середа, 14.11.2018, 05:24

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)

Незабаром у Кам’янці


Головна » Виставки

Суміш кольору, технік, бажань, естетизму, амбіцій і свіжих тем – ось що представили випускники кафедри мистецьких дисциплін К-ПНУ ім. І. Огієнка Наталя Гневуш, Андрій Васильєв, Олена Косінська, Марина Козловська і Неля Сухориба у виставковій залі міста.

В авторській змішаній техніці виконані роботи Олени Косінської. Тут і недопалки цигарок у шлунку (робота «Я тільки спробую»), і дві cмужки («Тест на вагітність»), і пачка сигарет («Marlboro»), і колаж під назвою «Теорія без практики мертва, практика без теорії сліпа». Красномовні в усіх сенсах назви творів, чи не так?
«Можливо, деякі роботи вас налякають або ж відверто здивують. Але життя в Києві відкривається для мене з різних сторін, причому часто негативних. Деякі мої роботи їм і присвячені. Я розумію, що тема активно висвітлюється в рекламі, але це – мій вклад і моє розуміння проблеми», - говорить Олена.


В зовсім іншому напрямку – куванні виробів з металу - себе знайшов Андрій Васильєв, у пастелі – Наталя Гневуш. «За стільки років академізму, якого мене навчали у художній школі, а потім в університеті, - знання переросли в щось інше й вилилися в те, що ви сьогодні бачите», - каже вона.За словами доцента кафедри мистецьких дисциплін К-ПНУ ім. І. Огієнка Інни Березіної, автори виставки - яскраві особистості з непростим і незручним для світу поглядом, котрі зазирають собі в душу, а потім виплескують на поверхню творчі емоції та амбіції. Їхні роботи – це різні техніки, сюжети, стилі. Але об’єднує всіх – щире бажання творити.
Категорія: Виставки | Додав: hroniker (08.12.2012)
Переглядів: 1042 | Теги: виставка, Артистичний MIXДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net