Вівторок, 11.12.2018, 07:58

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)

Незабаром у Кам’янці


Головна » Виставки

За участю 17 авторів з чотирьох країн 10 березня в РЦКіМ «Розмай» було відкрито першу міжнародну фотовиставку «Європейські фотозустрічі. Схід-Захід».

 

Фотографи із Польщі (клуб «F cztery», м. Пьотркув-Трибунальскі), Чехії («Jablunkov», м. Яблунков), Словаччини («OBZOR») та України («9x12», м. Київ і «Погляд», м. Кам’янець-Подільський) презентували 47 робіт. Усе це - результат творчого пленеру в Хотині, Бакоті, Китайгороді, Жванцю, що пройшов у червні 2011 року.


 Організували виставку активісти місцевого фотоклубу «Погляд» і кияни з «9x12» при співпраці з державними історико-архітектурними заповідниками у Кам’янці-Подільському та «Хотинська фортеця».

- Кожний такий пленер є своєрідним фестивалем фотомистецтва, - каже голова фотоклубу «Погляд» Юрій Савін. – Він дозволяє розширити межі власної творчості, побачити різні погляди на одні й ті ж місця, події. Фотографи взаємозбагачуються новими стилістичними прийомами, у той же час підсумкові фотовиставки знайомлять мешканців країн-учасників з життям сусідів. Мовою фотомистецтва ми долаємо державні кордони, можемо відчути себе єдиним цілим у європейському просторі.


Нагадаємо, що мистецький рух «Європейські фотозустрічі» започаткували фотографи з Польщі та Словаччини. Пізніше до нього долучилися фотоклуби з чеського міста Яблункова та білоруського Гродна. З кожним роком кількість учасників руху зростає. Останні, в свою чергу, по черзі проводять у своїй країні фотопленер для колег.

Ця ж виставка «Європейські фотозустрічі-2011. Кам’янець-Подільський-Хотин» буде презентована й у Києві, а також містах країн-учасників. У нашому місті вона діятиме до 24 березня.
Категорія: Виставки | Додав: hroniker (13.03.2012)
Переглядів: 805 | Теги: «Європейські фотозустрічі. Схід-Зах, фотоклуб Погляд, пленер, КамянецьДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net