Вівторок, 22.05.2018, 11:03

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)

Незабаром у Кам’янці


Головна » Виставки

Експозиція творів декоративно-прикладного мистецтва і художніх картин, що діє нині в виставковій залі, - дещо новаторська. Тут можна надибати на роботи з безліччю українських символів, трансформованих під сучасність.

Насправді цей факт можна пояснити просто. По-перше, виставка представлена великою кількістю різноманітного матеріалу до Дня незалежності. По-друге, цю тему розкривала і молодь, яка дещо по-іншому бачить сучасний світ. До прикладу, взяти ті самі писанки, розпис яких нагадує швидше картини, ніж просто символи і знаки. Бо автори-студенти зобразили на них… пам’ятки архітектури.

Ще одна робота, яка привертає увагу, - студентки Анастасії Балюк. Її композиція з гральних карт «Дами» теж складається з писанок. Але в центрі сюжету – лялька, що дісталася дівчині від бабусі. Та привезла іграшку аж з Німеччини.

Є кілька вишиваних робіт Олександра Романюка. До речі, свою обіцянку майстер виконав, і до Дня незалежності представив першу картину із серії про життя Ісуса Христа – «Тайна вечеря». 

 Також на виставці є ще одна картина з його колекції – «Чернівці. Театр Ольги Кобилянської».

Оригінальні роботи Василя Тимчука з дерева - копія з церковного хреста 19 ст., кілька картин, вирізьблених на невеликих дощечках. 

Передані символи й асоціації, які виникають від перегляду його творів, вражають. 

Автор уміло вміщує й поєднує кілька образів на одній маленькій дерев’яній плиті.

Серед інших робіт - аплікації, декоративні килими і панно, вироби з полімерної глини, розпис по склу. 

Участь в експозиції взяли й неодноразові гості виставкової зали - сестри Лариса Клепас і Ольга Слободянюк, подружжя Василя й Альони Беженар. Категорія: Виставки | Додав: hroniker (30.08.2013)
Переглядів: 855 | Теги: Лариса Клепас, декоративно-прикладне мистецтво, виставкова зала, Олександр Романюк, День НезалежностіДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net