Неділя, 09.12.2018, 20:58

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)

Незабаром у Кам’янці


Головна » Виставки

Стіни - з букових планок, фундамент із гіпсу, а дах взагалі посаджений на клей. Такою звели Хрестовоздвиженську церкву студенти коледжу будівництва, архітектури та дизайну Андрій Виборнов і Ярослав Бабух. Щоправда, на макеті. Поряд з іншими роботами цей об’єкт став центральним на виставці у залі по Соборній. 


Макет церкви хлопці виготовили в рамках курсу проектування на замовлення міського голови Михайла Сімашкевича, владики Антонія з Хмельницького та дирекції обласного православного музею «Поділля». Куди одразу після виставки він і буде переданий. 

За словами хлопців, на виготовлення макету пішло три місяці. Використовували різні матеріали, в основному, дерево, гіпс. Стежки до міні-церкви прокладали з фарбованої тирси. «Найбільше часу забрав дах - він дуже крихкий, - пояснюють автори. - Тому для його стійкості було нанесено 7-8 шарів лаку. Всю роботу виконували з нуля, оскільки навіть креслень цього об’єкту немає».

Основне завдання, яке стояло перед юними архітекторами, - максимально відтворити архітектурний об’єкт, передати на макеті дух та історичну цінність пам’ятки. Тому в деяких місцях навіть домальовували цвіль.

Проект ще не завершений. Тісно співпрацюючи з отцем Танасієм, хлопці отримали від нього прохання створити у рамках дипломного проектування макет недільної школи та будиночка священика на території Хрестовоздвиженської церкви.

Окрім цієї роботи, на виставці представлено понад сто проектів - з малюнку, живопису, композиції, технічного рисунку, архітектурної графіки, проектування та макетування мало- і багатоповерхових житлових будинків.

Категорія: Виставки | Додав: hroniker (13.03.2013)
Переглядів: 1647 | Теги: архітектури та дизайну, Хрестовоздвиженська церква, коледж будівництва, макетДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net