Середа, 12.12.2018, 16:16

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)

Незабаром у Кам’янці


Головна » Виставки

Закохані у Поділля, вони освічувалися рідному краєві у своїх почуттях серіями реалістичних творів. Художникам XX ст. – Сергію Кукурузі та Дмитру Брику – присвячена ювілейна виставка, яка розпочала роботу 3 лютого у приміщенні картинної галереї.

Уже на першому курсі в Київському художньому інституті, де навчався Сергій Кукуруза, з'являється його гравюра в пресі. Здібний студент занурюється в художнє життя столиці України. Після заслання в Казахстан поруч із зображенням безликих казахських степів з'являються українські ліси, знайомий з дитинства Дністер, дивна природа рідного Поділля («Верби в с. Подільському», «Жванчик», «С. Ісаківці»). Використовуючи найрізноманітніші техніки – від ксилографії до літографії та офорту, - художник написав більше 100 творів, присвячених Поділлю.
Серед вільних кубанських просторів народився Дмитро Брик. Його роботи - ніжні ясні акварелі, витончені гравюри з чіткою лінією, грою контрастів, портрети і пейзажі, що писані олією на полотні. Серед картин, присвячених Поділлю, - «Бакотський скельний монастир», «Меджибіжська фортеця». Більшість творів, представлених на виставці, відображають мирну працю селян: «Врожай», «Повернення з поля», «На заробітки».
Виставка триватиме місяць. Її уже відвідали учні навчальних закладів міста.

Категорія: Виставки | Додав: hroniker (11.02.2011)
Переглядів: 1222 | Теги: виставка, культураДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net