Понеділок, 23.04.2018, 00:49

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)

Незабаром у Кам’янці


Головна » Виставки

Його називають людиною, котра пише хроніку міста в фотографіях, цінним скарбом для екскурсоводів, незамінним помічником й хорошим другом. Фотохудожник Кам’янця-Подільського Петро Ігнатьєв 18 липня в картинній галереї презентував виставку робіт під назвою «Перлина Поділля».

 

Автопортрет

«Мистецтво фотографії настільки різноманітне, що деякі речі, образи, об’єкти я вперше побачив у житті», - зізнається перед присутніми Петро Ігнатьєв. Переглядаючи світлини, стає зрозуміло, що за 2011 рік, період, коли було створено більшість фотографій, Петро Ігнатьєв побачив чимало цікавого, нового й доволі дивного.


Тут і пейзажі, й портрети, й натюрморти. Але вражає навіть не різноплановість жанрів, а тематика робіт: новонароджена дитина з пуповиною, самотня собака в нічному місті, кінь, який «сушить зуби». Так, оригінальності фотохудожнику не позичати.

 

За п’ять років (Петро Ігнатьєв почав фотографувати всього-навсього 5 років тому) художник був неодноразовим учасником місцевих і обласних фотовиставок. Окрім того, на рахунку Петра Ігнатьєва – 25 персональних експозицій в кафе «Ніка», 4 – в художньому ліцеї й Будинку культури.

 

За словами фотографа Станіслава Стояновського, в Камянці-Подільському надзвичайно розвинений фоторух. І приємно, що до цієї когорти митців належить і Петро Ігнатьєв, котрий своїм завданням ставить розповісти гостям міста про перлину Поділля - «квітку на камені».  

 

 Категорія: Виставки | Додав: hroniker (18.07.2011)
Переглядів: 919 | Теги: перлина, фотограф, Петро Ігнатьєв, виставка, ПоділляДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net