Понеділок, 23.04.2018, 00:47

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)Головна » Виставки

Дитяча художня школа відсвяткувала День знань – першими творчими заняттями.

«Сьогодні дитяча художня школа – це основа для формування творчої особистості, - вважає її директор Тетяна Щербина. – Ми працюємо в академічному напрямку, навчаючи дітей тій базі знань, освоївши яку вони зможуть вільно вступити до будь-яких середніх та вищих навчальних закладів України».

  

Відкриваючи звітну книгу за 2010-2011 рр., Тетяна Василівна ділиться здобутками своїх випускників. Минулого року із 43-х до середніх навчальних закладів та вишів вступило 37 учнів. Уже відомо, що 13 випускників 2011 р., а їх було всього 30, навчаються не лише в Камянець-Подільському коледжі культури і мистецтв, але й в провідних мистецьких закладах України.

Навчання в художній школі за кількістю календарних днів не відрізняється від навчання в середній. Проте літня практика в художній школі заміняє виробничу в середній. Окрім того, за період навчання в мистецькому закладі його учні беруть участь у місцевих та всеукраїнських виставках. «І не важливо, навчається дитина в першому класі чи в останньому. Ми б хотіли, щоб навіть найменші наші учні брали активну участь в мистецькому житті Камянця. Ці діти часто можуть демонструвати найвищий рівень майстерності. Тому для нас важливо, щоб діти, котрі вступили до художньої школи, мали бажання навчатися і вдосконалювати себе», - вважає Тетяна Щербина.

Художня школа досі проводить набір учнів у свої лави.

 Категорія: Виставки | Додав: hroniker (02.09.2011)
Переглядів: 939 | Теги: художня школа, Тетяна Щербина, перше вересня, КамянецьДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net